وبسایت جامع ویلکیج راه اندازی شد

logo-black.png (400×300)

با راه اندازی و شروع بکار وبسایت سلام نمین در سال ۱۳۸۸،بعنوان تنها ویسایت جامع شهرستان نمین، نوید آن می رفت که وبسایتهایی منطقه ای  دیگری نیز از دل “سلام نمین” روئیده و بصورت تخصصی مطالب مرتبط به منطقه خود را به عموم مخاطبان آن نواحی عرضه و ارائه نمایند.

در ابتدای زمستان سال ۹۰ دومین وبسایت منطقه ایی با عنوان “حال و احوال دهستان میناباد” بنشانی اینترنتی www.minabad.com که شامل روستاهای تالش زبان محدوده دهستان میناباد ( روستاهای : جید ،میرزانق ، کلشن،میناباد ) می باشد آغاز به فعالیت نمود که در این مدت کوتاه با استقبال اهالی فرهنگ پرور شهرستان نمین مواجه شده است.

و اینک با آغاز بهار و سال جدید بصورت رسمی شاهد رونمایی سومین وبسایت جامع منطقه باعنوان “ویلکیج”هستیم که با تلاش و دانش فنی جوانان محال ویلکیج راه اندازی شده و بنشانی اینترنتیwww.wilkij.com و www.wilkij.ir قابل دسترس است.

نماد گل در لوگوی وبسایتهای سلام نمین ، میناباد ، ویلکیج به زیبایی طراحی شده که نشاندهنده وجود گل دارویی و زیبای بابونه ، گل کم یاب و مشهور سوسن چلچراغ، گل دارویی ثعلب است که در جهت تبلیغ صنعت گردشگری و توریسم منطقه و ازجهتی نیز نمایانگر روحیات شاعرانه و ظریف اهالی آن دیار است و در کل نماد گل، سنبل وحدت مردمان شهرستان نمین در فضای مجازی می باشد.

گروه “سلام نمین” ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای متولیان این تارنما، مفتخر است اعلام نماید که شهرستان نمین بدلیل بکارگیری مفید از فضای مجازی در جهت اطلاع رسانی،گردشگری ،تاریخی، فرهنگی و اجتماعی در استان اردبیل و شمالغرب کشور همچون نگینی درخشان است که الگوی دیگر شهرستانهای استان و آذرباییجان می باشد و این مسئله نشاندهنده فرهنگی بودن مردمان منطقه و  وجود جوانان مستعد، با دانش و تحصیلکرده شهرستان نمین بوده بطوریکه که به اذعان کارشناسان امر، با جستجوی ساده در موتورهای جستجو مشهور از جمله گوگل، بیشترین مطالب فرهنگی و تاریخی استان اردبیل از دیار فرهنگ و ادب نمین می باشد و آن هم به جهت فعالیت مستمر فرهنگی تعداد بالای وبسایتها و وبلاگهای این شهرستان است.

و در آینده ی نزدیک شاهد راه اندازی وبسایت جامع عنبران خواهیم بود.با ما همراه باشید…

منبع: سلام نمین

/ 4 نظر / 13 بازدید
ابراهيمي سقزچي

سلام و وقت بخير با افتخار وبلاگ نوجه ده نيوز در وبسايت جامع ويلكيج لينك شد. با تشكر

میناباد

دیده نشدیم ! چرا ؟؟؟؟ در دفاع از حقوق فعالان فضای مجازی منطقه نمین ، ویلکیج ، میناباد و عنبران متن بیانیه در تارنمای میناباد : http://www.minabad.com/?p=493

اوجاقی نیارق

سلام و خدا قوت مدتی است خبری ازتون نیست، منتظر مطالب جدید و خواندنی شما هستیم.

اوجاقی نیارق

سلام و خدا قوت مدتی است خبری ازتون نیست، منتظر مطالب جدید و خواندنی شما هستیم.