ساختمان دهیاری نوجه ده در آستانه بهره برداری

به گزارش نوجه ده نیوز، ساختمان دهیاری نوجه ده در حال سپری کردن مراحل پایانی و در آستانه بهره برداری کامل است.


زمین این ساختمان که جزء اراضی اهالی روستا  بوده و مساحت کل ساختمان 220 متر مربع می باشد که در 2 طبقه در طی چند ماه اخیر ساخته و تکمیل شده است.طبقه اول که محیطی کوچک ورزشی و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده و اگر درآینده تجهیزات ورزشی آن فراهم نشود این فضا بصورت استیجاری واگذار می شود که درآمد حاصل از آن برای کمک به مخارج دهیاری در نظر گرفته خواهد شد،اما طبقه دوم دارای دو بخش کاملا جداگانه می باشد.
قسمتی از طبقه دوم با 2 اتاق اداری که برای دهیاری نوجه ده در نظر گرفته شده  و بخش دیگر آن نیز بعنوان پایگاه مقاومت بسیج (شهید برزگر) اختصاص یافته است .
وخبر خوش اینکه دهیاری محترم روستای نوجه ده آقای حاج قادر تکریم از اجرای سد معیشتی در آینده ای نزدیک با همکاری اهالی و شورای محترم نوجه ده در مراتع طبیعی روستا که تاثیر فوق العاده بر بخش کشاورزی و رونق کسب و کار در روستای نوجه ده می شود خبر داد که در حال سپری کردن مراحل اداریست.
امیدواریم شاهد بهره برداری از این طرح ماندگار در آینده ای نزدیک باشیم.ان شاا...
درآخر از دهیار محترم روستا، جناب آقای تکریم بابت ارائه اطلاعات کامل ،کمال تشکر و قدردانی را داریم.

نوشته : مهران رنجبر نوجه ده

/ 2 نظر / 12 بازدید
دیار

با تشکر از اقای مهران رنجبر واگذاری تجهیزات و اقلام به ورزش روستایی،می تواند بهترین و مناسب ترین راهکار باشد

علی نجفی از زنجان

چرا خاطرات افراد مسن و جاذبه های گردشگری ، قدمت روستا ،مشاهیر ، موقعیت ،آثار باستانی ،تعداد خانوار، جمعیت روستا،تعداد نفرات کوچ کرده ،تعداد جوانان شاغل وبیکار ،شغل اکثریت ،تعداد اتوبوسهای روستا ،تعداد تراکتور و کمبودهای روستا ، مشکلات و چالش های پیش روی روستا و... را درج نمیکنید.