پل تاریخی و نمایی از کوه سبلان (نماد استقامت و پایداری)

تصویر ارسالی از جناب آقای   محمد تقی وظیفه فرد از شهر اردبیل

این تصویر زیبا که  هم کوه سبلان و هم  پل تاریخی رودخانه قره سو در آن نمایان است , هردو نماد و مظهر استقامت و پایداری شهر اردبیل و روستای نوجه ده می باشند.

باتشکر از ذوق و سلیقه ایشان

/ 9 نظر / 43 بازدید
یاسی

صحنه را دیدم وبسیار خوشحال شدم موفق باشی

یاسی

راستی این عکس را تو کتابت می زاری

HamID

اينم نياز به ويرايش داره يه نيگا بهش بندازيد http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D9%88%D8%AC%D9%87%E2%80%8C%D8%AF%D9%87

یاسی

سلام اگه تونستی به وبلاگ من هم سر بزن mohmmad tagi.blogfa.com

محمد تقی

سلام اگه تونستی به وبلاگ من هم سر بزن mohmmad tagi.blogfa.com

محمد تقی

mohmmadtagi.blogfa.com

حجت قنبری

ضمن عرض سلام خدمت شما آقای حقی از اینکه سایتی در مورد نوجه ده ایجاد کرده اید باعث مسرت است و امیدوارم از کنایه هاو احیانا حسادت آشنایان بهیچوجه دلسرد نشوید وتلاشتان تداوم داشته باشد شاید من شما را هرگز ندیده باشم ولی اکنون با این سایت شمارا حس میکنم وامیوارم کارتان تداوم داشته باشد.اما کاش اولین صفحه با متنی آشفته که اشکال دستوری دارد شروع نمیشد که بییننده را بمحض ورود دچار اشکال در خواندن میکند بعنوان مثال در زیر نام حقی که ارسال کننده تصویر است نیازی به نوشتن جمله اول نبود و با عرض پوزش از شمامیشد بدینصورت نوشت : این تصویر زیبا که هم کوه سبلان و هم پل تاریخی رودخانه قره سو در آن نمایان است هردو نماد و مظهر استقامت و پایداری شهر اردبیل و روستای نوجه ده است.که همین اشکال در ویکی پدیا تا جاییکه به عقلم رسید آنرا تصحیح کردم امیدوارم در فرصت های بعد بتوانم بیشتر از نظراتتتان استفاده کنم .و در پایان سخنم را با یک رباعی از خیام کوتاه میکنم: هرگز دل من زعلم محروم نشد کم ماند ز اسرار که معلوم نشد هفتاد و دو سال فکر کردم شب و روز معلومم شد که هیچ معلوم نشد. موفق و پایدار باشید.

همون اولی

با سلام نظر خوبی است .ضمن تشکر از اقای قنبری امید وارم این نظرات بیشتر مورد توجه قرار گیرد . ضمنا این تصویر تماما قرمز شده وقابل مشاهده نیست

همون اولی

راستی این روزها خیلی سرم شلوغه و واقعا نمی توانم ویلاگم را بروز کنم