فاجعه زیست محیطی(مربوط به بهار و تابستان 1388)

آخرین اخبار روستای نوجه ده :

رودخانه قره سو باز هم آلوده شد:

فاجعه زیست محیطی باز هم در رودخانه قره سو رخ داد . برای دومین بار در این چند سال رودخانه قره سو که از چندین روستا از جمله نوجه ده می گذرد به دلیل جاری شدن فاضلاب کارخانه های واقع در شهرک صنعتی شماره ٢ اردبیل آلوده شده است.(قابل توجه مسئولین  محترم منطقه)

 

رودخانه قره سو

رنگ آب رودخانه تغیبر کرده و بوی مواد شیمیایی باعث آزار اهالی منطقه شده است.این آلودگی باعث تلف شدن احشام روستای نوجه ده شده  و این نگرانی را در مردم ایجاد کرده که در آینده نزدیک آلودگی آب باعث سرایت بیماریهای پوستی و غیره در مردم نماید.

(البته با گرم شدن هوا آب رودخانه رو به خشکی است.)

دهیار نوجه ده تغییر کرد :

برای چهارمین بار  متوالی ، دهیار نوجه ده تغییر نمود.آقای مهدی تکریم که چند ماهی بود که این مسئولیت را پذیرفته بود به دلایلی این مسئولیت را به آقای رضا نیک طبع واگذار نمودند.در اینجا از خدمات جناب آقای مهدی تکریم در امور روستا تشکر و قدر دانی نموده و همچنین برای آقای رضا نیک طبع آرزوی موفقیت می نمائیم.

فرماندار شهرستان نمین از روستای نوجه ده بازدید نمودند:

فرماندار محترم شهرستان نمین جناب آقای علی نژاد برای افتتاح چند واحد مسکونی که از طریق وام روستایی بنیاد مسکن ساخته شده بود با هیئت همراه به روستای نوجه ده مراجعه نمودند.

نوجه ده نیوز ... نیاز امروز

/ 9 نظر / 13 بازدید
نمین

سلام ما اومدیم شما هم سر بزنید به روزم

نصرتي

سلام، از بابت اطلاع رساني خوبتان متشكرم

نصرتي

با سلام، از علاقه شما نسبت به رويدادهاي نمين سپاسگزارم، وبلاگ نمين 1387 در خصوص جشن بابونه ها زحمت تقبل فرموده و اطلاع رساني خواهند كرد. مثل اينكه اگر تاريخش را عوض نكنند، 25خردادماه برگزار مي شود.

نمین

سلام ضمن تشکر از لطف شما اقای نصرتی من شرمندم 29 برگزار خواهد شد و جشن در وبلاگ نمین شروع شده .ووووووووووووووخوشحال می شم همه دوستان قبول زحمت فرمایند و تشریف بیارن .بای

علی یوسفی نوجه ده

سلام گرم به انجمن. پیغام شما دریافت شد. باید خدا را شاکر باشم که نوجه ده نسلی همچون شما رو پرورش داده که اینقدر به فکر اصالت و وجودتان هستید امید است که در پی تلاش شما عزیزان مشکلات زادگاه پدرانمان را از ریشه برکنیم. با آرزوی موفقیت.

پیام

سلام. در "نمین گوهری ثمین" منتظر نظرات ارزشمند شماییم.

ابوذر یوسفی نوجه ده

سلام. بابت زحمات شبانه روزی شما در پی مطالعات و تحقیقاتتان در جهت بهبود شرایط زیست محیطی و دیگر بحرانهای این منطقه سپاسگزارم. به امید پیشرفت روز افزان شما در راستای اهدافتان. دوستدار شما ابوذر.

پیام

سلام. از اینکه اومدین ممنون. همشهری ،اگه کمی دقت میکردین متوجه " نوجه ده نیوز" در لینکستان "نمین گوهری ثمین میشدید . من خیلی وقته شما رو لینک کردم.